Пн-Cб: 08:00-20:00

Нд: вихідний

Жіночий таз

Трансвагінальне УЗД є методом вибору при візуалізації в процесі первинного обстеження при аномаліях розвитку матки, запальних захворюваннях, доброякісних утворах яєчників.

МРТ використовують для уточнення характеристики ураження яєчників, у пацієнтів з сумнівними, не визначеними результатами УЗД. Для оцінки поширеності пухлини використовують УЗД і КТ.

Трансвагінальне УЗД – первинний метод візуалізації при діагностиці раку шийки матки. МРТ на сьогодні рекомендується для визначення стадії при пухлинах розміром більше 20 мм.

МРТ використовується для визначення стадії раку ендометрію перед лікуванням, і може визначати глибину інвазії міометрію, виявити супутні ураження шийки і позаматкове поширення пухлини (має перевагу перед УЗД та КТ).

Жінки з внутрішньоматковими контрацептивами можуть бути обстеженими на МРТ. За сучасними даними, МРТ не впливає на плід, однак мають бути суворі критерії відбору вагітних жінок на МРТ, особливо в першому триместрі. Введення контрасту вагітним заборонено. МРТ є важливим доповненням при дослідженні церебральних мальформацій, і складних аномалій розвитку плоду.

КТ, УЗД та МРТ обстеження у Києві