Пн-Cб: 08:00-20:00

Нд: вихідний

Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5 Т

Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5 Т дозволяє виконати повну діагностику головного та спинного мозку менше, ніж за 20 хвилин. Програмне забезпечення апарату в автоматичному режимі розпізнає анатомічні структури, планує і виконує МР-обстеження, а також проводить обробку отриманих зображень, завдяки чому – результати обстеження постійні та відтворювані. Можливість прискореного сканування на системі Achieva дозволяє охоплювати більше анатомічного покриття, досягати більш високого просторового і часового розрішення та знижувати артефакти.

МРТ – один з найефективніших методів діагностики захворювань головного та спинного мозку, хребта, суглобів, органів черевної порожнини (за виключенням шлунку та кишківника) і органів малого тазу, а також серця та судин. МРТ частіше за все застосовують як метод уточнюючої діагностики.

Головною перевагою МРТ є високий м’якотканинний контраст (що дозволяє отримати якісне зображення різноманітних м’яких тканин без введення контрастного препарату), а також відсутність променевого навантаження.

Як правило, МРТ не використовують для дослідження легень, шлунку і кішківника, кісток.

Основний принцип роботи МРТ полягає у взаємодії магнітного поля і радіохвиль. Томограф в своєму складі має потужний магніт. Під час обстеження пацієнт лежить на спеціальному рухомому столі, який може плавно переміщатися щодо магніту томографа. Магнітне поле тимчасово впливає на молекули води, які в різній кількості містяться у всіх клітинах тіла людини. Спеціальні датчики виробляють радіочастотні імпульси, які поширюються на резонансній до магнітного поля частоті. Під час цих процесів протони водню випускають сигнали, які реєструються датчиками. Вся зібрана інформація надходить в потужний комп’ютер, який їх обробляє і видає остаточний результат у вигляді зображення.

Магнітне поле і радіохвилі, що застосовуються при МРТ є абсолютно нешкідливими для людського організму.

Рухомий стіл, на якому розташовується пацієнт в’їжджає всередину апарату на 20-30 хвилин, в замкнутому просторі навколо пацієнта створюються магнітні поля, інформація «зчитується» і передається на робочий комп’ютера доктора.

З повним пакетом додаткових опцій та розширеним набором котушок – забезпечує високу якість зображення, комфорт пацієнтів та широкий спектр клінічних застосувань.

Технологія SmartExam використовується для повністю автоматизованого планування, сканування та обробки стандартизованих досліджень одним натисканням миші, що призводить до коротших сканувань, постійних клінічних результаті та більшої ефективності.

Високопродуктивна інтегрована в стіл котушка забезпечує відмінну рівномірність сигналу із оптимальним співвідношенням сигнал/шум у повному полі зору 53х53 см.

Це мінімізує потребу укладати пацієнтів у обмежувальні та незручні поверхневі котушки для більш швидкого налаштування протоколу та значно підвищує комфорт пацієнтів.

Технологія паралельного сканування SENSE є стандартною у всіх програмах, що робить дослідження більш швидким та значно збільшує роздільну здатність зображення в стандартний час сканування.

Технологія SofTone знижує чутний для пацієнта акустичний шум дл 85%, створюючи більш комфортні умови впродовж дослідження.

Результати поєднання високої якості обладнання та ультрасучасних технологій:

  • Пацієнти менше часу проводять в системі
  • Оператори зосереджуються на найбільш важливих моментах обстеження
  • Лікарі щоразу отримують стабільні високоякісні результати.

Якісна позацентрова візуалізація: PDWTSE з використанням DRIVE та SPAIR для зниження сигналу від жирової тканини.

T1 TSE з ультрависокою
роздільною здатністю -
воксель розміром
0,15х0,15х3,0 мм.

T1 FFE з використанням
технології CLEAR
для бездоганної
однорідності зображення.

Діагностика органів
черевної порожнини
без затримки дихання
для підвищення
комфорту пацієнтів
з дихальною недостатністю –
Т2-зважене зображення
з використанням
коефіцієнта SENSE 4.

THRIVE – швидке
зображення печінки
високої роздільної
здатності – післяконтрастна
артеріальна фаза,
коефіцієнт SENSE 4,
розмір вокселя
1,5х1,5х1,5 мм,
130 сканів за 20 секунд.

МР-холангіографія (MRCP)
являє собою особливий
тип магнітно-резонансного
дослідження, який дозволяє
отримувати детальні зображення
зони панкрето-гепатобіліарної
системи (жовчного міхура,
панкреатичного
та жовчних проток).

Швидка, якісна МР-ангіографія – сканування артерій головного мозку (Велізієвого кола) з високою роздільною здатністю за допомогою технології CHARM, дослідження абдомінальної аорти з підвищеною роздільною здатністю.

КТ, УЗД та МРТ обстеження у Києві