Пн-Cб: 08:00-20:00

Нд: вихідний

Комп’ютерний томограф Philips Brilliance CT 64

Відмінними рисами комп’ютерного томографа Philips Brilliance CT 64 є висока швидкість і якість проведення обстеження. Philips Brilliance CT 64 представляє собою мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних з 64 зрізів товщиною 0,67 мм при ширині захвату до 40 мм, що ідеально для великих досліджень двох і більше суміжних анатомічних ділянок тіла в онкології, досліджень при інсульті (КТ-перфузія ) і ангіографічних досліджень. Система Philips Brilliance CT 64 чудово підходить для дослідження головного мозку і всього тіла, включаючи формування зображень серця й судин, а особливо у випадках, коли необхідно отримати дані для великих обсягів при одноразовій затримці дихання (наприклад при множинній травмі), дослідженні судин.

Сканування з товщиною зрізу 0,67 мм застосовується для досліджень мозкового кровотоку, легень, хребта, суглобів і кінцівок. Ця технологія дозволяє розширити діагностичні можливості КТ і істотно поліпшити якість MPR та 3-D (VR) реконструкцій, які підвищують надійність діагностики. Висока якість зображень поєднується з низькою дозою за рахунок максимально ефективного використання рентгенівського випромінювання. Детектор рентгенівського випромінювання створений з використанням новітніх розробок компанії Philips, що дає в результаті можливість формування зображень з мінімальною дозою при кожному конкретному дослідженні. Спеціальна програма модуляції сили струму (мА) дозволяє досягти зниження дози на пацієнта шляхом безперервного регулювання інтенсивності рентгенівського випромінювання при спіральному скануванні на підставі інформації отриманої за попередньою сканограмою. Для подальшого обмеження дози застосовуються спеціальні коригувальні фільтри і новітні технології.

При КТ використовується рентгенівське випромінювання, яке дає уявлення про фізичний стан речовини на основі різниці поглинання рентгенівських променів окремими ділянками і органами людського тіла. Комп’ютерний томограф є рентгенівською установкою, проте цей апарат знімає не статичне «фото» органу, а обертається навколо тіла пацієнта по спіралі і робить знімки під різними кутами. Наприклад, на нашому комп’ютерному томографі Philips Brilliance CT 64 за один оборот трубки, що триває 0,75 сек., проводиться 64 зрізи досліджуваної області з інтервалом менше 1 мм, що дозволяє діагностувати найдрібніші патологічні утворення людського організму. Тому вважається, що комп’ютерна томограма дає в 1000 разів більше інформації, ніж звичайний рентгенівський знімок.

Пацієнт, протягом 5-10 секунд «проїжджає» через кільцевий отвір апарату рентгенівської трубки, при цьому сам пацієнт продовжує залишатися «на волі», що дуже важливо для людей, які страждають острахом замкнутого простору. Отримані значення в кожному з 360 положень скануючого пристрою піддаються математичній обробці і надходять на робочий комп’ютер доктора.

64-х зрізовий рентгенівський комп’ютерний томограф для діагностування всіх видів органічної патології дозволяє знизити стандартну дозу опромінення в кілька разів без втрати якості отриманих зображень, а висока швидкість сканування забезпечує отримання роздільних контрастних «фаз» з тонкими зрізами.

2D мультипланарні,
криволінійні
і 3D VR реконструкції.

Товщина зрізу від 0,67 мм для візуалізації найдрібніших патологічних змін.

Діагностування
всіх видів органічної
патології.

Без "iDOSE" та "O-MAR"

Із застосуванням "iDOSE" та "O-MAR"

Автоматичний індивідуальний підбір параметрів сканування і введення контрасту Ультранизькодозова опція ітеративної реконструкції «i-Dose» і надшвидке сканування з повним обертом за 0,4 секунди для мінімального «рентген-навантеження». Наявність модуля корекції артефактів металевих імплантів «O-MAR».

КТ, УЗД та МРТ обстеження у Києві