Пн-Cб: 08:00-20:00

Нд: вихідний

Опорно-руховий апарат

Пухлини кісток і м`яких тканин

МРТ грає важливу роль в діагностиці пухлин кісток та м`яких тканин, при чому не тільки в виявленні протяжності ураження, але і як метод, що дозволяє звузити коло диференційної діагностики. Однак МР-томографії повинна передувати рентгенографія в 2-х проекціях. У пацієнтів з доброякісними захворюваннями – МРТ ефективно доповнює рентгенографію в диференціальній діагностиці уточненні локалізації і виявленні ускладнень. У пацієнтів зі злоякісними пухлинами кісток та м`яких тканин – МРТ є методом вибору при визначенні локальної поширеності пухлини перед початком лікування.

Запальні захворювання

МРТ виковистовується в сумнівних випадках, а також для ранньої діагностики і динамічного стостереження після терапії. МРТ особливо важлива при серонегативних спондилоартропатіях для виявлення сакроілеітів. У пацієнтів з інфекційними артритами, остеомієлітом і запальними захворюваннями м`яких тканин МРТ – є кращим методом визначення протяжності процесу і оцінки активності.

Асептичний некроз

МРТ представляє найбільш чутливий метод ранньої діагностики асептичних некрозів кісток. МРТ з контрастуванням може допомогти в оцінці життєздатності тканин в зоні інфаркту.

Суглоби

Дослідження суглобів є одним з найбільш частих застосувань МРТ у всьому світі. МРТ завоювала визнання як метод діагностики травматичних, дегенеративних, запальних і пухлинних захворювань суглобів, і по використанню досягає точності що порівнюється з результатами діагностичної артроскопії. Але окрім візуалізації внутрішніх структур суглобів МРТ дозволяє оцінити структури які не доступні артроскопії. Таким чином МРТ стала одним з найбільш важливих методів, що конкурує з іншими методами візуалізації та артроскопією.

КТ, УЗД та МРТ обстеження у Києві