Пн-Cб: 08:00-20:00

Нд: вихідний

Чоловічий таз

МРТ передміхурової залози і сім`яних міхурців повинно виконуватись на томографі з високим полем при 1.5Т і більше. МРТ передміхурової залози має високу точність визначення локалізації і стадії пухлини до 85%, і переважає трансректальне УЗД.

Головний показник при МРТ – виявлення обмеженого фокусу зниженої інтенсивності сигналу в гомогенній, в інших відділах гіперінтенсивній периферичній зоні залози. Сам по собі симптом зниженої інтенсивності сигналу не специфічний для раку передміхурової залози і може спостерігатися при хронічних простатитах, крововиливах в простату, після гормональної та променевої терапії.

Яєчки, придатки, статевий член

МРТ калитки і статевого члена використовується як додатковий діагностичний метод до клінічного обстеження, і УЗД – у випадку сумнівних результатів. Якщо УЗД і клінічна картина недостатньо інформативні – МРТ особливо корисна для виявлення і диференціації дифузних і вогнищевих структурних змін в паренхімі яєчок, і переважає метод УЗД, при накопиченні рідини в мошонці. МРТ – прекрасний метод скринінгу для діагностики неопущеного яєчка. МРТ має високу чутливість при виявленні інтра-екстратестикулярних змін в калитці, але має обмежену специфічність при диференціації часткового та хронічного перекруту від епідідіміту з супутнім орхітом, і при диференціальнгій діагностиці між різноманітними злоякісними пухлинами яєчок. МРТ є методом вибору при візуалізації основи статевого члена у пацієнтів з травмою або пухлинами.

КТ, УЗД та МРТ обстеження у Києві