Наши врачи

Белоус Ігор Валерійович, керівник, лікар рентгенолог.

Загальний стаж лікарської роботи – більше 15 років, стаж з комп’ютерної томографії – більше 10 років. Закінчив Національний Медичний Університет імені академіка О.О.Богомольця в 1999р.

Спеціалізацію з рентгенології проходив на базі НМАПО імені П.Л.Шупика. Автор и співавтор більше 3 друкованих робіт, 4 тезисів, а також навчального посібника для студентів 3 курсу медуніверситетів.

З 2008 року очолює рентгенологічне відділення Дорожньої клінічної лікарні №2.

В 2011 р. пройшов курс навчання з основ сучасної нейрорадіології в Московському НДІ нейрохірургії ім.М.М.Бурденко РАМН.

З 2011 року по теперішній час за сумісництвом працює асистентом кафедри радіології та радіаційної медицини в Національному Медичному Університеті ім. академіка О.О.Богомольця.

Є членом Європейської асоціації радіологів з 2014р. (ESR) та Північноамериканської радіологічної асоціації (RSNA) з 2012р.

Федьків Світлана Володимирівна

Лікар-рентгенолог вищої категорії, д.мед.н., професор кафедри променевої діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, завідуюча відділення ядерної медицини та променевої діагностики ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска» НАМН України, (Київ) .

В 2004 році - захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук та в 2010 році - доктора медичних наук по темі: «Променева діагностика коронарного атеросклерозу та ускладнень ішемічної хвороби серця з використанням методу мультиспіральної комп’ютерної томографії» за спеціальністю „Променева діагностика та променева терапія”.

З 2004 року впроваджувала та вдосконалювала нові КТ-методики кардіологічних й ангіографіних досліджень в Україні, а саме МДКТ-дослідженя серця, коронарних судин, магістральних судин та інших судинних басейнів; також в подальшому розвивала напрямок кардіо-МРТ діагностики.
2004-2017 роки - ДУ ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска» НАМН України, завідуюча відділення ядерної медицини та променевої діагностики.

2014-2017 роки викладає на кафедри променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, професор кафедри.

Пріоритетний напрямок роботи - кардіоваскулярна радіологія: застосування та удосконалення МДКТ і МРТ методів та інших сучасних серцево-судинних досліджень для вирішення широкого спектру планових та ургентних клініко-діагностичних завдань.

2002-2017 роки опублікувала більше ніж 100 - друкованих робіт; з них: статті, тезисні роботи, деклараційні патенти на винахід, інформаційні листи, методичні рекомендації та інформаційно-методичний посібник.

Член Асоціації радіологів України (АРУ), European Society of Radiology (ESR), European Society of Cardiac Radiology (ESCR) , European Atherosclerosis Society (EAS).

Будко Анна Сергіївна, лікар рентгенолог.

Закінчила Національний Медичний Університет імені академіка О.О.Богомольця в 2007р. інтернатура в НМУ імені академіка О.О.Богомольця, спеціальність лікар-радіолог , Спеціалізація в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. А. Шупика: лікар-рентгенолог 2009р.

2014р. Національна медична академія післядипломної освіти імені П. А. Шупика ТУ «комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія»

2014р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ТУ «Радіаційна безпека при проведенні окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії»

2014р., Тренінг-семінар (ТУ) «Тромболітична терапія при ішемічному інсульті»

Школи-семінари в тренінг-центрі Toshiba, 2014р.: «КТ-діагностика патології підшлункової залози», «КТ-діагностика патології гепатобіліарної системи», «Мультиспіральна комп'ютерна томографія коронарних артерій»

З 2014р. по теперішній час клініка променевої діагностики «Вітаком Діагностика» лікар рентгенолог.

Мельник Ігор Богданович, лікар рентгенолог.

1992-1998р.р. – Тернопільська державна медична академія

ім.І.Я. Горбачевського, «лікувальна справа»

1998-2000р.р. – інтернатура за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина»

2000-2001р.р. – інтернатура за спеціальністю «Радіологія-діагностика»

2000-2005р.р. лікар-рентгенолог, зав. рентгенслужбою ЦМЛ№2 м.Житомира,

2008-2013 р.р. – лікар-рентгенолог КТ-кабінету - НРЛЦ «АСКЛЕПІЙ+» м.Житомира

2013-2015 р.р. – лікар-рентгенолог КТ-кабінету «МДЦ «ЕКСПЕРТ – Житомир»

2015-2016 р.р. – лікар-рентгенолог - працівник ЗСУ в\ч А1065 - м.Житомир (рентгенодіагностичне відділення Житомирського військового госпіталю)

Близько 9 років досвіду роботи на 4-, 16, 64- зрізових КТ-сканерах (SIEMENS SOMATOM 4+, PHILIPS IDT х8000, TOSHIBA Aquilion64) в приватних мед.центрах, впевнене володіння робочими станциями: Vitrea 2, Е-Film, неодноразовий учасник школи-семінару «Радіологічні суботи» на базі тренінг-центру «УКРМЕДТЕХНІКА» (м.Київ), радіологічних конференцій.

Орел Наталія Євгенівна, лікар УЗД.

Лікар ультразвукової діагностики. Загальний стаж лікарської роботи - більше 15 років. Закінчила Національний Медичний Університет ім. академіка О.О.Богомольця.

Спеціалізацію з ультразвукової діагностики проходила на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Додатково має спеціалізацію з пульмонології та функціональної діагностики.

Володіє широким спектром методів ультразвукової діагностики захворювань різних органів і систем:

 • УЗД органів черевної порожнини з використанням допплерівських режимів,
 • щитовидної та молочної залоз,
 • м'яких тканин,
 • лімфатичних вузлів,
 • органів мошонки,
 • органів малого таза у жінок і чоловіків (в тому числі трансректальним ультразвуковим дослідженням передміхурової залози і ендовагінальним дослідженням органів малого таза у жінок),
 • доплерографії периферичних судин верхніх і нижніх кінцівок,
 • екстра-, та інтракраніальних судин голови та судин шиї.

Сертифікати тематичного удосконалення за наступними напрямками:

 • «Сучасні методи доплерографії екстра-, та інтракраніальних судин»,
 • «Можливості сучасної УЗ-діагностики пухлин молочної залози»,
 • «УЗ-ангіологія: неатеросклеротичні ураження артерій шиї»,
 • «УЗ-діагностика пухлин і кістозних уражень нирок і наднирників ».

Має досвід роботи лікаря ургентної (невідкладної) ультразвукової діагностики в умовах багатопрофільного стаціонару з відділеннями реанімації та політравми та спеціалізованого уро-гінекологічного центру.

Чемер Софія Василівна, лікар функціональної діагностики, лікар УЗД.

В 1999 р. закінчила Національний медичний університет ім. академіка О.О.Богомольця

1999-2000 р.р. інтернатура із спеціальності «Терапія».

2000-2004р.р. працювала на посаді лікаря-терапевта «Центр невідкладної пульмонології НАН України».

2004-2006р.р. лікар функціональної діагностики КМКЛ№4.

2006р-по теперішній час лікар функціональної діагностики КМКЛ№6.

2003р. спеціалізація «Функціональна діагностика».

2007р. ТУ «Ультразвукова і ЕКГ діагностика захворювань серця в кардіологічній і кардіохірургічній клініці».

2008р ТУ з доплерографії в Національному інституті хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова.

2012р. атестація з присвоєння Першої кваліфікаційної категорії з фаху «Функціональна діагностика».

2013р. ТУ «Сучасні методи ультразвукової діагностики захворювань периферійних судин».

Сухачов Сергій Вікторович, лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії.

Загальний стаж роботи 33 роки, стаж роботи лікарем комп’ютерної томографії 31рік. Закінчив Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця в 1988році.

Проходив спеціалізацію з рентгенології, комп’ютерної томографі та тематичного удосконалення з магнітно-резонансної томографії на базі НМАПО в 1990р., 1991р., 2006р., відповідно.

Працював в інституті нейрохірургії НАМН України ім. А.П.Ромаданова лікарем відділення нейрорадіології. В 90-х роках працював за кордоном.

З 2000 року очолював відділення рентгенології в Київській обласній лікарні №2, працював лікарем комп’ютерної томографії.

З 2007р. по 2020р. очолював відділення рентгенології, працював лікарем комп’ютерної томографії в інституті хірургії та трансплантології НАМН України ім. О.О.Шалімова.

Співавтор та автор 30 наукових статей та тезисів. Учасник багатьох рентгенологічних конференцій, школ та з’їздів.